Tags:
Show other tags
 cover1_-_Copy.jpg

ادامه مطلب...

cover1_-_Copy.jpg

پردازش تصویر با رزبری پای تالیف و ترجمه: مهندس امیر باغی رهین- مهندس وحید باغی رهین

رزبری پای یک سری از کامپیوترهای تک بوردی کم هزینه است که توسط بنیاد رزبری پای در انگلستان طراحی شده است. قصد این بنیاد از ایجاد رزبری پای ترویج مهارت­های پایه کامپیوتر در مدارس می ­باشد، که به خوبی به این هدف نائل شده است. همچنین با یک روش مؤثر ساده و سرگرم کننده یک بازگشت خوشایند به یادگیری برنامه نویسی و علوم کامپیوتر ارائه می ­کند. رزبری پای، با نفوذ به بازار سیستم­های نهفته و تحقیقات علوم کامپیوتر، رد پای خود را به خوبی فراتر از هدف مورد نظر خود گسترش داده است. می­توانید رزبری پای را استفاده کنید تا مفاهیم در پردازش تصویر دیجیتال را یاد گرفته و پیاده سازی کنید.

مخاطبین اصلی این کتاب علاقه مندان به رزبری پای هستند که شامل مجموعه­ای متنوع و بزرگ از افراد مانند توسعه دهندگان، دانش آموزان، دانشجویان، محققان و مبتدی­ها می­باشند. این کتاب برای کسانی است که قبلاً دانش برنامه نویسی زبان پایتون را داشته­ اند. اگر شما یک توسعه دهنده، دانشجو یا یک محقق، با مقداری تجربه در برنامه نویسی پایتون، هستید می­توانید به سرعت مفاهیم مربوط به پردازش تصویر دیجیتال را با استفاده از کامپیوتر رزبری پای یاد بگیرید و برنامه ­های کاربردی پردازش تصویر قدرتمندی را با تعداد نسبتاً کمی از کد در پایتون ایجاد کنید.

ادامه مطلب...

با عرض سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

کانال تلگرام سایت  بیتا پروژه راه اندازی شد ، در این کانال فیلم ، تصاویر و مطالب مفیدی جهت استفاده کاربران قرار خواهد گرفت و روزانه بروز خواهد شد.

کاربران عزیز جهت حمایت از ما آدرس کانال تلگرام سایت را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

telegram

آدرس کانال:

https://telegram.me/bitaproject

 

computer vision with raspberry pi

کتاب بینایی کامپیوتر با رزبری پای تالیف و ترجمه: مهندس امیر باغی رهین- مهندس وحید باغی رهین

رزبری پای به عنوان یک کامپیوتر تک بردی کم هزینه با قصد ترویج آموزش علوم کامپیوتر در مدارس توسعه داده شده است. همچنین با یک روش مؤثر ساده و سرگرم کننده یک بازگشت خوشایند به یادگیری برنامه نویسی و علوم کامپیوتر ارائه می­ کند. می­ توانید رزبری پای را استفاده کنید تا مفاهیم در بینایی کامپیوتر را یاد گرفته و پیاده سازی کنید. با یک کامپیوتر رزبری پای 35 دلاری و یک وب کم USB، هر کسی می­تواند در هر زمانی به یک حرفه ­ای در بینایی کامپیوتر تبدیل شده و یک برنامه کاربردی بینایی کامپیوتر در دنیای واقعی درست کند.

این کتاب برای تازه کارها و علاقمندان به رزبری پای، OpenCV و پایتون در نظر گرفته شده است که مایل هستند در حوزه بینایی کامپیوتر به تحقیق و بررسی بپردازند. خوانندگان با تجربه بسیار کم در زمینه برنامه نویسی یا کد نویسی و اسکریپت نویسی می­توانند برنامه ­های کاربردی پردازش تصویر و بینایی کامپیوتر قدرتمندی را با تعداد نسبتاً کمی از کد در پایتون ایجاد کنند.

 

ادامه مطلب...
1849168
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
145
2644
5777
5777
18158
30417
1849168

پیش بینی امروز
3168

1.25%
1.50%
0.27%
0.09%
0.00%
96.88%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست

آی پی شما54.197.24.206