Tags:
Show other tags
 cover1_-_Copy.jpg

ادامه مطلب...

cover1_-_Copy.jpg

پردازش تصویر با رزبری پای تالیف و ترجمه: مهندس امیر باغی رهین- مهندس وحید باغی رهین

رزبری پای یک سری از کامپیوترهای تک بوردی کم هزینه است که توسط بنیاد رزبری پای در انگلستان طراحی شده است. قصد این بنیاد از ایجاد رزبری پای ترویج مهارت­های پایه کامپیوتر در مدارس می ­باشد، که به خوبی به این هدف نائل شده است. همچنین با یک روش مؤثر ساده و سرگرم کننده یک بازگشت خوشایند به یادگیری برنامه نویسی و علوم کامپیوتر ارائه می ­کند. رزبری پای، با نفوذ به بازار سیستم­های نهفته و تحقیقات علوم کامپیوتر، رد پای خود را به خوبی فراتر از هدف مورد نظر خود گسترش داده است. می­توانید رزبری پای را استفاده کنید تا مفاهیم در پردازش تصویر دیجیتال را یاد گرفته و پیاده سازی کنید.

مخاطبین اصلی این کتاب علاقه مندان به رزبری پای هستند که شامل مجموعه­ای متنوع و بزرگ از افراد مانند توسعه دهندگان، دانش آموزان، دانشجویان، محققان و مبتدی­ها می­باشند. این کتاب برای کسانی است که قبلاً دانش برنامه نویسی زبان پایتون را داشته­ اند. اگر شما یک توسعه دهنده، دانشجو یا یک محقق، با مقداری تجربه در برنامه نویسی پایتون، هستید می­توانید به سرعت مفاهیم مربوط به پردازش تصویر دیجیتال را با استفاده از کامپیوتر رزبری پای یاد بگیرید و برنامه ­های کاربردی پردازش تصویر قدرتمندی را با تعداد نسبتاً کمی از کد در پایتون ایجاد کنید.

ادامه مطلب...

با عرض سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

کانال تلگرام سایت  بیتا پروژه راه اندازی شد ، در این کانال فیلم ، تصاویر و مطالب مفیدی جهت استفاده کاربران قرار خواهد گرفت و روزانه بروز خواهد شد.

کاربران عزیز جهت حمایت از ما آدرس کانال تلگرام سایت را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

telegram

آدرس کانال:

https://telegram.me/bitaproject